Strony

28 gru 2012

Cena marzen...

Moi kochani zgłaszam się do Was z pewną ogromną prośbą! ..a mianowicie chodzi o akcję '3 kroki do celu'. nasz kolega Kacper jest chory na rzadką chorobę. Nazywa się ona Ataxia Friedreicha, jest genetyczna, dziedziczna i nieuleczalna. Perspektywy rozwoju schorzenia prezentują się w czarnych barwach. Choroba ma charakter postępujący- z roku na rok jest coraz gorzej. Obecnie w Polsce notuje się około 20 przypadków osób dotkniętych ta choroba. Nadzieją jest terapia komórkami macierzystymi w Chinach. Polega ona na wszczepieniu do organizmu komórek macierzystych krwi pępowinowej, które maja za zadanie „ tchnąć” w pacjenta zupełnie nowe życie. Przeszkoda w poddaniu się owej terapii jest fakt, iż jest ona niezwykle kosztowna. Potrzebna kwota pieniędzy oscyluje w granicy 100 tysięcy złotych. W związku z tym moja prośba o pomoc.
Bank Millenium organizuje konkurs w którym główną nagrodą jest 100 tys. zł. Kacper ma szanse wygrać ten konkurs i wylecieć na zabieg do Chin, ale do tego potrzebne są wasze głosy na FILMIK " CENA MARZEŃ" -  TUTAJ Potrzeba jak najwięcej głosów! Głosowanie trwa do nowego roku. Głosujcie, rozsyłajcie, udostępniajcie, nagłaśniajcie! Można głosować raz dziennie na każdy z filmików. Pomóżmy Kacprowi!

Jeśli jesteś zainteresowany(a) jakąkolwiek pomocą, prosimy o kontakt mailowy: cenamarzenkacpra@gmail.com lub pod numerem tel 721163869

11 komentarzy:

 1. Również proszę o pomoc dla Kacpra! Nie bądźmy obojętni na ludzkie nieszczęście... Okaż trochę człowieka człowiekowi...
  Zachęcam jak najbardziej do pomocy!

  OdpowiedzUsuń
 2. już zagłosowałam! Popieram akcję, będę codziennie oddawała głos!

  OdpowiedzUsuń
 3. zagłosowałam, bardo dobra akcja.

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję Wam wszystkim serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. dobra akcja ;) i widzę u ciebie również zmianę w kursorze :D

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowny blog *.*
  http://mellymp.blogspot.com/ zapraszam :d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cudowny blog? z którego nawet nie przeczytałaś jednego posta.
   zalecam poznanie słów poniżej bo na pewno nie odwiedzę Twojego bloga

   Usuń
 7. bezczelny spam. tam wyżej...
  zagłosuję, jak mi się youtube załaduje bo net mi od tygodnia zamula. :P

  OdpowiedzUsuń

Komentarze z adresami do Waszych blogów nie będą publikowane. Wiem jak do Was trafić i nie musicie wklejać linków (chyba że chcecie mnie zirytować).