Strony

2 cze 2026

W obiektywie - maj 2026

Zapraszam do obejrzenia moich majowych zdjęć :)

Kroplą deszczu namaluję Cię...


Była ok, ale nie zapamiętam tej historii na długo <recenzja>


Ciekawe tło historii <recenzja>


To wg mnie był najsłabsza książka autorki <recenzja>


Ciekawa, ale nie jest to książka o milenialsach, jak to sugeruje tytuł <recenzja>


Miło dostać kwiaty bez okazji


Mam za dużo kubków, ale jak mogłam przejść koło taiego obojętnie? :P


Ach, moje ulubiome kwiaty


Coś mi w kawie pływało


Chyba nikt nie dostał tak oryginalnego prezentu z okazji dnia matki, jak ja :p


More amor por favor ♡


Minimalizm


Przyjemna historia, choć dotyka trudnych tematów <recenzja>


Ależ ona jest urocza 😸


Mama


W lustre twar, w oczach dusza


Patrz oczyma, fotografuj sercem



Książki pzeczytane w maju:

42. Idealne dziecko - Lucinda Berry ★★★☆☆
46. Randka - Louise Jansen ★★★★☆ 
49. Rodzina - Louise Jansen ★★☆☆☆

11 komentarzy:

  1. Wspaniałe kadry! Prezent rzeczywiście the best :))) kotka jak zwykle prezentuje się cudownie, no i ewidentnie pozuje, bo czuje, że fotografujesz właśnie sercem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam oglądać twoje zdjęcia. Te fotki zawsze mają duszę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak zawsze, jestem zachwycona Twoim podsumowaniem kochana. Kilka z książek, które już udało Ci się przeczytać, ja mam w planach czytelniczych. Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałego czerwca 🙂

    OdpowiedzUsuń
  4. Piękne zdjęcia 😍 z tych książek czytałam tylko "Idealne dziecko" i chyba też "Randkę", ale dawno temu. Obie książki bardzo mi się podobały 😊

    OdpowiedzUsuń
  5. Ale piękne zdjęcia! Zawsze z przyjemnością oglądam i się inspiruję :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Twoje zdjęcia powalają! Masz świetne "oko fotograficzne".

    OdpowiedzUsuń
  7. Ale piękne zdjęcia. Taki kubeczek to jest naprawdę gratka. Trudno się nie zachwycac... I oczywiście kotek najpiękniejszy. Nie może być. Wspaniale umiesz kadrować.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze z adresami do Waszych blogów nie będą publikowane. Wiem jak do Was trafić i nie musicie wklejać linków (chyba że chcecie mnie zirytować).