Strony

9 wrz 2011

"Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych, żeby mieć piękne usta wypowiadaj piękne słowa.."Każdy popełnia błędy i każdy ma prawo do drugiej szansy. Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wyeliminował Cię z dalszej gry! Słowa potrafią ranić dlatego dbajmy o to by z naszych ust nie wydobywały się te których potem możemy żałować. 
Usta mówią o Tobie bardzo wiele, nawet wtedy gdy nie wypowiadają żadnych słów. Potrafią pokazać smutek jak i radość, mogą "wysłać buziaka" lub groźnie zacisnąć się w nerwach. Niebywałe jak wiele emocji i wiadomości potrafią przekazać.
Ta niewielka cześć ciała znajdująca się na ogół na twarzy niekiedy odstaje nieco od normy gatunkowej. Nadzwyczaj ogromne usta możemy wypatrzeć u Angeliny Jolie, Britney Spears, Julii Roberts  i Madonny. Innym przykładem jest Bill Kaulitz – u niego usta do złudzenia przypominają kobiece. Natomiast wyjątkowo małe usta występują u Chinek i paluszkożerców. Lord Voldemort nie ma ich wcale.
Zwykle usta służą do zużywania szminki/błyszczyka, rzadziej do całowania. Według amerykańskich naukowców służą do innych, niecenzuralnych rzeczy, ale ta sztuka jest dostępna jedynie dla wtajemniczonych.

1 komentarz:

Komentarze z adresami do Waszych blogów nie będą publikowane. Wiem jak do Was trafić i nie musicie wklejać linków (chyba że chcecie mnie zirytować).