Strony

18 lis 2012

Nie jestem twardym orzechem do zgryzienia, to Ty masz slabe zeby.

Podczas samotnego przemierzania głębi moich myśli zastanawiam się dlaczego ludzie mi ufają, przecież jestem ruda ;p A tak na serio kontempluje dziś nad tym dlaczego nigdy nie jest dobrze w chwili która trwa. Czemu tak jest, że ludzie wiecznie za czymś tęsknią lub chcą cofnąć czas, a nie doceniają chwili obecnej. Dopiero z czasem doceniają to co mieli, to co się działo. Zastanówcie się ile razy w życiu powiedzieliście "kiedyś było inaczej" albo "wtedy było fajnie". Większość ludzkich myśli skupia się na rozpamiętywaniu minionych chwil i ciągłym wracaniu do wspomnień. Kto wie czy kiedyś nie powiem o chwili obecnej: "chciałabym się cofnąć do tamtego dnia"


P.S: Jest 4.40 niedziela, starasz się jakoś myśli pozbierać..


Strach przed utratą kogoś szczerą miłość rodzi
Kochaj ją gdy jest przy tobie i kiedy odchodzi


2 komentarze:

  1. Zdjecie ubóstwiam...
    Mądre słowa!

    OdpowiedzUsuń
  2. gdzieś kiedyś przeczytałam że 80% ludzkich myśli to zastanawianie się co by sie zrobiło w sytuacji która już była albo rozpamiętywanie ich. i chyba faktycznie tak jest. żyjemy przeszłością, zamiast teraźniejszością, nie mówiąc już o przyszłości. ehh.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze z adresami do Waszych blogów nie będą publikowane. Wiem jak do Was trafić i nie musicie wklejać linków (chyba że chcecie mnie zirytować).