Strony

31 gru 2015

Nowy rok, stara ja

To był stosunkowo dobry rok. Nie chcę snuć tu postanowień, bo nie uważam by Nowy Rok był ku temu dobrym powodem, swoje cele staram się realizować na bieżąco. W kilku słowach chcę Wam napisać co działo się u mnie w 2015 roku, a więc: Wraz z moim U. zaczęliśmy planować ślub, poszło nam to ekspresowo, w jednym tygodniu mieliśmy wstępną listę, salę, kucharza, fotografa oraz kapelę (oho...teraz to się dopiero zacznie), podjęłam pracę w rolnictwie. Nie powiem, że jej nie lubiłam. Chciałam iść dalej w tym kierunku, tylko nie spodziewałam się, że moja „kariera” zakończy się tak szybko, a ja mimo wielkich zapewnień znów zostanę z niczym (nigdy nie wierzcie szefowi!). Przeżyłam dużo cudownych chwil, biwaków, imprez, spontanów, zlotów, spotów (ale się ze mnie fanka motoryzacji zrobiła ;p). Literacko rozwijałam się w swoim tempie: Przeczytałam 109 książek, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Dwa razy na Interia360 moja recenzja znalazła się wśród najlepszych w danym miesiącu, zajęłam trzecie miejsce w konkursie organizowanym przez wydawnictwo SQN, podjęłam też kilka nowych współprac. W 2015 roku pierwszy raz zagrałam w kręgle, łaziłam po podziemiach upadłej fabryki win, spotkałam kolegę po kilku latach internetowej znajomości, zrobiłam nadruki na koszulki (taki ze mnie grafik, ha!) i byłam na koncercie MIGa (tak jestem fanką zespołu disco polo ;)). Koniec roku jednak okazał się dla nas smutny. To by było na tyle. Mam nadzieję, że kolejny rok będzie dla mnie obfity w książki, zdjęcia i nowe potrawy. Życzę Wam wszystkiego dobrego! Rozwijajcie się.

25 komentarzy:

 1. Aż mi przyszła ochota na grę w kręgle, tak dawno nie grałam ;)
  Tobie również wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok! ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten rok nie był zły, ale mam nadzieję, że kolejny będzie jeszcze lepszy i tego również Tobie życzę! :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też w tym roku byłam na koncercie Miga :D Akurat w moim mieście był koncert, lubię ich bardzo :) Życzę zatem jeszcze wielu udanych współprac, wielu nagród i powodzenia w życiu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę ci wszystkiego dobrego i oby 2016 był dobrym rokiem, pełnym uśmiechu :D

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*
  http://klaudiaczytarecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję, 109 książek to naprawdę świety wynik :) Również życzę Ci Szczęśliwego Nowego Roku :D

  OdpowiedzUsuń
 6. 109 książek?! Jesteś niesamowita! Zazdroszczę! :)) I też w tym roku byłam na koncercie zespołu MIG, w planach mam jeszcze Czadomana :D

  Gratuluję wszystkiego i życzę więcej szczęścia w Nowym Roku! ;))

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wyniku! I oby ten nowy rok był jeszcze lepszy, żeby jeszcze więcej się działo :) Szczęśliwego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 9. Oby w nowym roku nie było żadnych smutków :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wygląda na to, że miałaś dobry, błogi rok (oprócz końcówki). Życzę Ci, aby ten rok 2016 cały obfitował w dobre, godne zapamiętania wydarzenia, książki, chwile i uczucia. Wszystkiego najlepszego. :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Życzę Ci udanego Sylwestra i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :).

  OdpowiedzUsuń
 12. W takim razie życzę Ci by calutki przyszły rok, wraz z jego końcem był niesamowicie udany. :) By było jeszcze więcej sukcesów i zero zmartwień. :)
  Pozdrawiam,
  Geek of books&serials&films

  OdpowiedzUsuń
 13. Też nie mamy swoich postanowień :) Mamy po prostu nadzieję, że ten będzie jeszcze lepszy niż poprzedni :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Życzę zaczytanego 2016 roku!!!! Oby był mega książkowy!

  OdpowiedzUsuń
 15. Szczęśliwego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Wszystkiego Dobrego na Nowy Rok ❤️

  OdpowiedzUsuń
 17. Wszystkiego Dobrego na Nowy Rok ❤️

  OdpowiedzUsuń
 18. Widzę, że się nie nudziłaś przez te ponad 360 dni :) Dobrze i aktywnie spędzony czas! Zostało Ci pewnie mnóstwo pięknych wspomnień, które na długo zachowasz w pamięci :) Każdy sukces i każda porażka po części nas kształtuje, dlatego nie ma co się poddawać [rzez niepowodzenia! W 2016 jeszcze więcej miłych niespodzianek, osobistego spełnienia i zadowolenia z życia życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2016 :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Zdrowia życzę na ten rok i szczęścia :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze z adresami do Waszych blogów nie będą publikowane. Wiem jak do Was trafić i nie musicie wklejać linków (chyba że chcecie mnie zirytować).