Strony

26 lut 2014

Melanie Gideon - Żona_22

Tytuł: Żona_22
Autor: Melanie Gideon
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte
Liczba stron: 456

Żona_22 to lekka książka ukazująca jak wielkie znaczenie w dobie komputerów ma rola facebooka wśród współczesnych ludzi. Pośród nieustannie rozwijającej się technologii można zatracić granicę pomiędzy rzeczywistością, a światem wirtualnym, tak jak zrobiła to główna bohaterka, która dostrzegła iż jej życie nie układa się tak jak dawniej. Dwójka dorastających dzieci, które zaczynają się buntować, mąż który przestał zwracać na nią uwagę i pies nieustannie robiący na złość. Alice czuje się nieszczęśliwa w swoim związku i właśnie dlatego postanawia wziąć udział w badaniu na temat małżeństwa, które ma zmusić ją do przemyślenia parę kwestii. Rzeczy dotychczas pozostające niewypowiedziane, przelewają się w niezwykle szczere odpowiedzi podczas korespondencji z tajemniczym asystentem_101. Jeśli chcecie dowiedzieć się do czego doprowadzi ta znajomość, co jeszcze przytrafi się bohaterce i czy państwu Buckle uda się ocalić małżeństwo, koniecznie musicie przeczytać książkę! Podobno opisuje ona przeciętne życie. Moje życie to to nie jest, ale i tak z napięciem pochłaniałam kolejne strony, żałując gdy przeczytałam wszystko, że to już koniec.
PODPIS
Photobucket Photobucket Photobucket

11 komentarzy:

 1. Ja mam zaległości w czytaniu książek....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tak samo :D ale ta historia moze byc ciekawa ;)

   Usuń
 2. Nie sięgam raczej po takie pozycje, ale ta faktycznie wydaje się ciekawa. Jeśli autor zgrabnie poszedł do tematu, to powinna być bardzo pouczająca

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje się dość lekką i przyjemną książką. Ja jednak już wracam do rzeczywistości i muszę czytać lektury z okazji nowego semestru na studiach. Na przyjemności już nie zostanie czasu i chęci. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie przepadam za takimi książkami :) obecnie czytam kolejny kryminał :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też wolę kryminały ale czasem fajnie się oderwać ;) Na walentynki była promocja na literaturę kobiecą to skorzystała ^^

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. tylko na tyle Cię stać? :)
   Sądzę, po tym tekście, że autor komentarza mało w życiu książek przeczytał z takim słownictwem ;)

   Usuń
 6. Chętnie bym ją przeczytała, z resztą już raz miałam ją w koszyku jak robiłam zamówienie, ale później zastąpiłam ją czymś innym, więc przy kolejnej okazji postaram się po nią sięgnąć :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta książka jest dla mnie dobra, która pozwala na miłe spędzenie czasu. Podobnie jak z muzyką - o gustach się nie dyskutuje. To tak a propos "gówna". Uważam, że całkiem przyjemna lektura, zwłaszcza na odstresowanie!

  OdpowiedzUsuń

Komentarze z adresami do Waszych blogów nie będą publikowane. Wiem jak do Was trafić i nie musicie wklejać linków (chyba że chcecie mnie zirytować).