Strony

11 sty 2013

Pudelko dobrych wspomnien!

Siedzę dziś i zamiast wziąć się za Europę w procesie globalizacji przeglądam Wasze blogi. Wiele z Was pisze o postanowieniach które zamierza spełnić w tym roku. To przypomniało mi o akcji ze słoikiem i wrzucanymi do niego karteczkami. Z racji, że ten rok nie zaczął się dla mnie dobrze zaczęłam szukać jakichś pozytywów. Tym sposobem postawiłam na biurku pudełko z którym nie wiedziałam co zrobić, a do którego to będę wrzucać pozytywne zdarzenia, wspomnienia i wszystko co wywołało uśmiech na mojej twarzy, Mam zamiar wyciągnąć i przeczytać karteczki w kolejny Nowy Rok (może się nawet z Wami tym podzielę :) ). Na razie mam jedną, ale mam nadzieję, że z czasem ich przybędzie ;) Słoik może zawierać również Wasze postanowienia lub marzenia..Obojętne. Byleby to było pozytywne! 

15 komentarzy:

 1. Świetny pomysł, ja bym wrzuciła najpierw "opanować świat" :D prawdopodobieństwo, że się spełni jest takie same jak to,że schudnę, będę wcześniej chodzić spać, będę mniej się stresować życiem moich bliskich, będę... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. podoba mi się ten pomysł :) a po otwarciu w następnym roku, szczelinie zakleić taśmą, zbunkrować gdzieś i odczytać ponownie za parę lat, o! :))

  nooo, a ja zamiast opracowywać zagadnienia na egzamin z zarządzania kryzysowego, tak samo siedzę na bloggerze -_-

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tym, sądzę, że takie coś zrobię - oczywiście jak nie zapomnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy pomysł. może również zrobię taki nietypowy pamiętnik ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Też założyłam w tym roku takie pudełeczko :) Pozdrawiam serdecznie!
  Świetny blog :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny pomysł ;) W sumie mnie również przydałoby się coś takiego, a kto wie - może wreszcie pokonam wszystkie ciemności, które mnie otaczają ^^. Pozwól, że zainspiruję się Twoim pomysłem. Do następnej ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny pomysł ;) Robiłam coś takiego w podstawówce, w klasie. Zawsze było sporo śmiechu jak otwieraliśmy po roku takie pudełko i większość kartek miała napis "będę się więcej uczyć" i nic z tego nie wyszło ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. genialne to jest,szkoda ze nigdy na to nie wpadłam!
  dziękuję Ci i również tego życzę;)

  OdpowiedzUsuń
 9. dobry pomysl z tym pudelkiem;)
  oby bylo duzo tych dobrych wspomnien w Nowym Roku;)

  OdpowiedzUsuń
 10. zaglądałaś do Ani? :D ja cały czas nie mogę się zabrać za szukanie tego słoika w szafce kuchennej, Boże co ze mnie za leń

  OdpowiedzUsuń
 11. ja wrzucam dobre wspomnienia, to inspiracja zaczerpnięta z jakiegos bloga :) powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 12. Podoba mi się idea, ale zamiast pudełka chyba wezmę na warsztat jednak journal ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny pomysł z tym pudełkiem

  OdpowiedzUsuń

Komentarze z adresami do Waszych blogów nie będą publikowane. Wiem jak do Was trafić i nie musicie wklejać linków (chyba że chcecie mnie zirytować).