Strony

5 maj 2012

Jesteś moim najpiękniejszym wspomnieniem!


Piję herbatę, tą którą tak lubiłeś. Pamiętam, że co by nie było musałeś ją wypić, nawet jak była impreza i mieliśmy pić alkohol. Już nawet się nie musiałam pytać. Po Twoim przyjściu szłam do kuchni i bez słowa ją parzyłam. Śmiałam się tylko gdy powtarzałeś "Gęsio bo Ty masz taką dobrą herbatę" ;) Rzeczywiście jest dobra, tak dawno jej nie piłam, zdaje się, że pół roku..
To głupie ale napisałam do Ciebie maila nie wiem po co, robiłam porządek w skrzynce i zobaczyłam Twój adres. Niewiele myśląc wystukałam kilka słów i wcisnęłam opcję 'wyślij' moja wiadomość znalazła się wraz z nieodebranym spamem na Twojej poczcie po to by nikt jej nigdy nie odczytał..
Pamiętasz te ferie cztery lata temu? Jak tańczyliśmy jak wariaci po pokoju, jak poszliśmy do Mc i porównywaliśmy Cię do kota? Jak zabrałam Ci czapkę i uciekłam? Jak po nocy chodziliśmy po mieście i mój tata się wkurzył? jak przegrałąm i musiałam gęgać na czworaka po mieszkaniu, a rodzice myśleli, że jesteśmy pijani? Jak Cię pomalowałyśmy? Tak mam te zdjęcia ale Ci obiecałam, że ich nie pokażę. Mieliśmy po 18 lat, byliśmy tacy szczęśliwi!
Mój świat dzieli się na "zanim umarł Jarek" i "teraz". Jesteś moim najwspanialszym wspomnieniem...
P.S: Jeśli chcecie już możecie zostawiać komentarze jako anonimy

6 komentarzy:

 1. Ty go kochałaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a nie możesz się przedstawić? Masz jakieś w związku z tym problemy, wstydzisz się?

   Usuń
 2. Piękne wspomnienia... fajnie, że pisząc do Jarka my także możemy poznać trochę historię Waszej jakże niesamowitej przyjaźni. To coś wspaniałego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aga...:0 pięknie piszesz:* A pamiętasz nasze połowinki jak Jarek Z Bartkiem zabijali robaki na podłodze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pamiętam i pamiętam jak tańczyli ze zbroją ;)

   Usuń

Komentarze z adresami do Waszych blogów nie będą publikowane. Wiem jak do Was trafić i nie musicie wklejać linków (chyba że chcecie mnie zirytować).