Strony

18 maj 2012

Nigdy nie możesz popełnić tego samego błędu dwa razy ponieważ za drugim razem to nie będzie błąd, a Twój wybórZnów to samo, dlaczego..?! Cholera, dlaczego?! W kółko to samo. Szkoda słów..Czemu tym się dręczę? Pare niezałatwionych spraw, a tak siedzą na wątrobie, że sen z powiek spędzają.
Czyżby to był wybór, a nie błąd? Jeśli tak, to jestem głupia. Cóż, czemu mnie to nie dziwi?  Przestań walczyć ze sobą, ach szkoda, że Ciebie nie ma, Ty byś mnie przywrócił do pionu. Słyszę w głowie "Gęś weź się ogarnij, o co Ci chodzi, nie masz większych problemów? chrzań to!" To pomagało :) P.S: Nie mów na mnie Gęś! ;) Tak wiem dupku co o tym myślisz i mimo, że mi wpajałeś swoje, ja zawsze na odwrót.
Za dużo myśli, za mało czasu..  Wiem Jarocki..Wiem bracie, nie warto. Są sprawy o których tylko Ty wiesz. Tęsknię.

Jeszcze wierzę w drugiego człowieka!
Nie próbujcie zrozumieć.P.S: Przypominam anonimkom, że mogą już pisać.

2 komentarze:

  1. Mnie się wydaje albo też wiem o o chodzi...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. raczej wiesz co mnie dreczy siostra, a teraz co raz bardziej i choć nic się nie stało, nie potrafię się wyzbyć tego co mnie dręczy od dawna. Walczę ze sobą, ale ta sprawa ma nade mną przewagę

      Usuń

Komentarze z adresami do Waszych blogów nie będą publikowane. Wiem jak do Was trafić i nie musicie wklejać linków (chyba że chcecie mnie zirytować).